Є мета — купити дім під Києвом? Обирайте найкраще!

В нашому каталозі ви знайдете свій омріяний дім біля Києва, де будуть втілені ваші бажання

Фільтри

Район

м2

м2

$

$

Спальнi

Санвузли

Стан

Вихід до води

Кіл поверхів

Сбросить

Яким має бути дім під Києвом, який варто купити?

Охочих купити будинок в межах 20 км від Києва стає все більше: переваги проживання у передмісті столиці очевидні та незаперечні. Це близькість до природи, відсутність міського шуму та забруднень, і, водночас, можливість дістатися автомобілем на роботу до Києва або ж за бажанням провести день із сім’єю в центрі цивілізації з великими торговельно-розважальними центрами та іншими благами мегаполісу.

Купити дім під Києвом — не просто бажання, а усвідомлений вибір самодостатніх, забезпечених людей, які дбають про майбутнє своєї сім’ї, про підростаюче покоління, про власний комфорт і думають про екологічність свого житла, розуміють важливість та переваги життя за межами великого міста.

Один із вирішальних факторів на користь вибору та купівлі заміського будинку в межах 15 — 20 км від Києва — розумний баланс між близькістю до столиці України з усіма її діловими та культурними можливостями, та самодостатністю життєвого простору в сучасному комфортному двоповерховому будинку біля води.

Тож якщо вже ви вирішили купити дім під Києвом для щасливого та довгого життя вашої родини, вибір має враховувати безліч факторів, які дозволять комфортно жити всім, дітям — розвиватися та рости здоровими, старшому поколінню — отримувати задоволення від щоденних радощів життя, відпочивати в оточенні природи, маючи доступ до всіх соціальних благ у межах котеджного містечка з найкращою в Україні інфраструктурою.

Zoloche — це саме той вибір, де в одній точці сходяться шляхи і бажання різних людей, у кожного з яких свої причини купити дім під Києвом, але яких об’єднує спільна мрія — щоб будинок цей став щасливим сімейним гніздом, де буде комфортно жити всім поколінням. На будь-який смак та потреби ми представляємо різні проекти котеджів, з докладним описом до кожного проекту.

Каталог заміських будинків на продаж у Zoloche під Києвом

У нашому каталозі представлені проекти одно- та двоповерхових будинків з ділянками від 7,8 до 20 соток. Можна купити дім з 3 або 4 спальнями, 2-5 санвузлами, повністю готовий або під внутрішнє оздоблення, з усіма проведеними комунікаціями. За бажанням, можна збудувати на ділянці басейн.

Перш ніж купити дім під Києвом, люди цікавляться питанням енергоефективності. Наші будинки спроектовані та побудовані як енергозберігаючі, сучасні технології та матеріали дозволяють зробити котедж теплим узимку та прохолодним у спеку та суттєво знизити витрати на опалення та кондиціювання.

Ми даємо можливість купити дім у передмісті Києва біля води на різний бюджет. Є варіанти недорогих заміських котеджів з ділянкою лише близько 8 соток, є можливість купити будинок вищої цінової категорії, з додатковими бонусами та перевагами елітного кварталу біля води RZ Deluxe. Який би варінт ви не обрали, вся забудова Zoloche відрізняється ультрасучасним архітектурним дизайном і єдиним впізнаваним стилем.

Всі будинки, які пропонуються на продаж в Zoloche Бориспільського району Київської області, повністю готові зовні, проведено всі комунікації. Є пропозиції з ремонтом та навіть з меблями. Але в основному будинки виконані під оздоблення. Залишається провести внутрішні оздоблювальні роботи на свій смак, і можна святкувати новосілля.