Оренда котеджів в Zoloche

Тут можна обрати і зняти будинок під Києвом біля води

Фільтри

Район

м2

м2

$

$

Спальні

Санвузли

Стан

Вихід до води

Кіл поверхів

Сбросить

Хочете зняти будинок під Києвом в оренду? Найкращі пропозиції для вас

Багато сімей бажають орендувати будинок у Київській області, довгостроково або на літо. Адже дім під Києвом — це дуже зручно, а оренда доступна тим, хто покупку поки що не планує.

Якщо ви вирішуєте, де краще зняти котедж під Києвом, є сенс розглянути пропозиції саме у Zoloche.

Нові будинки за 15 хвилин їзди до Києва, щойно здані в експлуатацію, можна взяти в оренду з повним ремонтом, готовими до заселення.

Сучасний дизайн, висока якість будівництва, розвинена інфраструктура та безпека 24/7 виділяють Zoloche серед інших численних пропозицій котеджів, будинків та вілл, що здаються у довгострокову оренду навколо Києва.

Оренда будинку за Києвом на воді

Особлива родзинка Zoloche — можливість зняти дом під Києвом прямо на воді: це наш ексклюзив, причому популярний як на літо, так і на весь рік.

Оренда будинку на воді — чудовий варіант для тих, кого приваблюють мальовничі краєвиди затоки Дніпра, свіже річкове повітря, відчуття простору та романтика життя на воді. Добратись до Києва на власному водному транспорті або на нашому водному таксі можна лише за 15 хвилин.

Будинки на воді здаються в оренду повністю мебльованими та обладнаними. Сучасний дизайн інтер’єру та новітня побутова техніка – всі зручності для вас, для комфортного та здорового життя на лоні природи.

Якщо у вас є особливі вимоги, або вам недостатньо пропозицій, розміщених на сайті, зв’яжіться з нами і ми допоможемо вам зняти саме такий будинок, про який ви мрієте.