Riviera Zoloche

Унікальний сучасний житловий квартал біля води

Записатись на перегляд

Дозвілля, відпочинок, спорт

Фантастичний краєвид на береги затоки Дніпра відкривається з облаштованої набережної з прогулянковими та біговими доріжками.

Власний пляж, відкритий басейн, барвистий дитячий майданчик, зона катання на скейтбордах і 2 корти для гри в падл — це все в хвилинному доступі від кожного будинку, прямо на набережній.

Транспортні рішення

Для зручного пересування мешканці Riviera Zoloche можуть скористатись як автотранспортом, так і водним та повітряним транспортом: поруч — яхт-клуб, вертолітний майданчик під цілодобовою охороною.

55будинків
30статистика
55статистика
Записатись на перегляд

Довершений житловий квартал — коштовна перлина на березі Дніпра, тут все пронизане неймовірною атмосферою спокою та свободи

44 затишні двоповерхові котеджі площею від 170 до 380 м² збудовані за найсучаснішими архітектурними трендами на озеленених ділянках по 11–18 соток. По периметру кварталу висаджені живі огорожі з вічнозелених дерев і кущів.

Доступ до соціальної інфраструктури — Zoloche City Center, італійський ресторан Zafferano, салон краси і фітнес-центр — в двох хвилинах пішого ходу від помешкань.

Записатись на перегляд

Zoloche Riviera

Номери телефона:

+38 050 709 5353 +38 050 709 5353

Почта

gmail
Адреса: Київська область Бориспільській район с. Вишеньки вул. Європейська, 1

Завiтайте у Zoloche Riviera