Riviera Zoloche DeLuxe

Новий квартал, розташований на мальовничому півострові посеред дніпровських хвиль, вражає поєднанням сучасної архітектури з неймовірною красою природи

Riviera Zoloche DeLuxe Riviera Zoloche DeLuxe

Зроблено з турботою про людей

Власний пляж, відкритий басейн на понтоні, паркове кафе, тренажерний зал під відкритим небом розташувалися на березі затоки Дніпра з високими фонтанами на воді — все для дозвілля, сімейного відпочинку, комфортного щоденного життя в гармонії з природою.

З набережної Riviera Zoloche DeLuxe можна пройти через орендну зону будинків на воді до RZ Resort&Spa, де розташувались ресторан Zafferano, фітнес-зал, студія краси і SPA-центр.

Водні, наземні та повітряні шляхи ведуть до RZ DeLuxe

В Riviera Zoloche DeLuxe можна дістатись не лише автотранспортом, але і власною яхтою або гелікоптером: тут розташований яхт-клуб і вертолітний майданчик — все під надійною охороною на суші і з води.

Записатись на перегляд

Новітні технології, сучасна архітектура, досконалий дизайн кварталу RZ DeLuxe

Монолітно-каркасні котеджі з плоскими дахами збудовані за новітніми технологіями. Фундаменти з монолітних плит з утепленням, стіни з керамічної цегли 2НФ, гідроізоляція покрівель — ПВХ мембрана виробництва Швеції. Мультифункціональні розсувні панорамні вікна системи Reynaers. Вентильовані фасади зведені з використанням HPL та композитних панелей. Скляні автоматичні гаражні ворота мають стильний дизайн і високий ступінь надійності.

Кожен котедж продається повністю готовим ззовні, з озелененою земельною ділянкою від 12 до 17 соток з системою смарт-поливу і зоною барбекю на терасі. Відмостка будинків і тротуари вимощені натуральним гранітом.

Ділянки кварталу Riviera Zoloche DeLuxe розділені лише прозорими перегородками та огорожею з високих туй, що не створюють перешкод погляду і дають фантастичне відчуття простору та свободи.

Записатись на перегляд