Транспортна інфраструктура

Комфортно жити, зручно діставатись

Золоче маршрут Золоче маршрут 2

Дві зручні автотраси ведуть з Києва до Zoloche: від станції метро Славутич (15 км) та траса через Бортничі (12 км).

Можливість зручно і швидко дістатись власним автомобілем до столиці — на роботу, у справах, — це надважливе питання і необхідна опція для кожно власника житла під Києвом. Відремонтовані якісні та чисті дороги, безпечні місця для парковки, гаражі, автомийка і першочерговий сервіс для авто — все це доступне мешканцям Zoloche в будь-який сезон, включно з зимовим періодом.

Записатись на перегляд

До послуг мешканців та гостей Zoloche:

  • Власна служба таксі Zoloche. Миттєво подасть автомобіль до будинку клієнта і довезе за призначенням за доступну ціну. Вам не потрібно довго чекати, поки доїде таксі з Києва, наші автомобілі завжди поруч, на місці.
  • VIP-таксі Zoloche. ми надамо сервіс найвищого гатунку: автомобілі Bentley, Rolls Royce, Maybach з персональним водієм. До послуг VIP-таксі Zoloche відноситься також і оренда вертольоту.
  • Водне таксі. Перевага життя біля води — це можливість скористатись річковим транспортом. Швидкий катер нашого водного таксі лише за 15 хвилин доставить вас з Золоче на Правий берег Дніпра.
  • Вертолітний майданчик. Мешканці та гості Zoloche можуть користуватись нашим вертолітним майданчиком, що функціонує цілий рік. Цілодобова охорона дає можливість залишати ваш літальний апарат під наглядом на будь-який термін.
  • Яхтклуб: Ми надаємо стоянку для катерів, моторних яхт, малометрових суден, та інших плавзасобів для мешканців та гостей Zoloche. Стоянка передбачає цілорічне обслуговування повного циклу та охорону 24/7. Орендувати паркомісце в яхтклубі Zoloche можуть як мешканці містечка, так і всі, хто забажає.
  • Причали. Для мешканців та гостей містечка обладнані причали на затоках Дніпра: біля ресторану Zafferano, в яхтклубі. Зі швартовими пристроями, сліпом для підйома та спуску суден. Спеціальні колонки забезпечують підключення плавзасобів до мережі електропостачання. Є послуги заправки суден, забезпечення прісною водою, зарядки акумуляторів. Гаражі на в’їзді до кварталу Riviera Zoloche DeLuxe.
Записатись на перегляд