Zoloche Vezuviy

Перший квартал нашого котеджного містечка, збудований в єдиному архітектурному стилі, ідеально розпланований, самодостатній простір для комфортного родинного життя.

Zoloche Vezuviy

Доступність комфортного заміського житла для сімей

Особлива родзинка кварталу Zoloche Vezuviy: саме тут ми будуємо невеликі, переважно одноповерхові котеджі на ділянках 8 соток з дуже привабливою ціною. Покупцям будинків залишається лише оздобити помешкання всередині за своїм уподобанням і відсвяткувати новосілля.

Парк, пляж, басейн — і дітям, і дорослим

Для сімейного відпочинку мешканців поблизу кварталу Zoloche Vezuviy розташувався на 4 гектарах доглянутий зелений парк Rangers. Окрім зелених зон, доріжок, озера з фонтанами, в парку є футбольне поле, мотузковий парк пригод, скалодром, тир для стрільби з лука. На території парку знаходиться літній дитячий табір в стилі “вестерн” та ресторан ZeBistro.

На березі озера функціонує літній відкритий басейн для спільного користування мешканцями Zoloche Vezuviy, а також обладнаний піщаний пляж.

Записатись на перегляд

Zoloche Vezuviy: концепція ідеального простору для життя

Різні проекти житлових будинків Zoloche Vezuviy поєднуються в єдиний архітектурний ансамбль зовнішнім виглядом фасадів та дахів.

Ми реалізували близько 10 проектів будинків площею від 180 до 340 м2 на ділянках 8 - 20 соток, з видом на озеро Золоче або на сквер.

Квартал поступово росте і розширюється, здаються в експлуатацію нові котеджі з озелененими ділянками і готовою інфраструктурою.

Вулиці кварталу Zoloche Vezuviy мають вигляд ідеального європейського містечка: якісні заасфальтовані дороги з розміткою, тротуари з бруківкою і освітленням, сквери і зони відпочинку з лавками. Все доглянуте, затишне і безпечне.

Записатись на перегляд