Котеджі

 Золоче Комплекс - Коттеджі

Сучасний ритм життя настільки швидкий і стрімкий, що часу на відпочинок практично не вистачає. Тому кожна людина рано чи пізно ловить себе на думці про те, що їй хочеться поміняти поспіх великого міста на затишний спокій за його межами, шум і вогні безсоннної столиці на гармонію заміських територій, вічно поспішаючий кудись натовп на тишу і красу природи...

Унікальність «Золоче Комплекс» полягає у тому, що на його території вдалося поєднати, здавалося б, непоєднуване! А саме — сучасні блага цивілізації, без яких людині буде важко і некомфортно, з чарівністю незайманої природи і мальовничими прибережними пейзажами. Елітні котеджі, немов неймовірні казкові будиночки, затишно розташувалися на берегах озера Золоче і радують не тільки своїм акуратним зовнішнім виглядом, але ще і зручностями, ергономікою і всіма умовами для комфортного проведення часу в їх стінах.

На площі 50 га розташувалося 159 будинків, кожен з яких виконаний з екологічно чистих матеріалів і відповідає найвищим стандартам якості. Всю територію комплексу «Золоче» умовно можна розділити на 2 лінії:

— На першій лінії розташовані елітні особняки метражем до 860 м2 , кожен з яких має свій вихід на воду , а також власний пляж і великі земельні ділянки;

— На другій лінії розташований котеджі. Середній метраж — до 325 м2. Котеджі, розташовані на другій лінії, належать до бізнес -класу , без прямого виходу до води , але з земельними ділянками площею до 18 соток.

Золоче Комплекс - КоттеджіТворці котеджів подбали про те , щоб у кожному будинку було затишно , красиво і при цьому максимально комфортно. Саме тому кожна будівля обладнана всім необхідним для зручності та безпеки своїх мешканців як всередині (електрика, газове обладнання, водопостачання, кабельне телебачення, інтернет ) так і зовні (добре розвинена інфраструктура, що включає міжнародну школу, яхт- клуб, поле для міні-футболу, дитячі майданчики, парки і сквери). Перебуваючи на території комплексу «Золоче», Ви можете не переживати за свою безпеку і безпеку своєї родини, так як його територія цілодобово охороняється.

Таким чином, котеджі комплексу «Золоче» - це ідеальний варіант для людей, які хочуть жити красиво, комфортно і безпечно!