В столиці чи за містом — де комфортніше жити родині з дітьми?

Насправді, це питання не пусте. Сучасні реалії змушують замислюватись над проблемами безпеки, життєзабезпечення, автономного існування родини в умовах енергетичної кризи.

Зокрема, в заміському будинку є багато можливостей, недоступних у міській квартирі: побудувати собі власне бомбосховище, підключати бензиновий генератор у випадку відключень електроенергії, опалювати будинок булер’яном або навіть традиційною дров’яною піччю, встановити твердопаливний котел і не залежати від газопостачання. Тобто забезпечити своїй родині необхідний комфорт за будь-яких умов.

Екологічний аспект також є дуже важливим з огляду на здорові умови зростання нового покоління. Ні для кого не секрет, що дихати (і дітям, і дорослим) свіжим повітрям — краще і здоровіше, ніж вихлопними газами від авто і чадним міським смогом. Деяким дітям за станом здоров’я прямо показано максимально уникати поганої екології мегаполісу.

Тиша за вікном вночі, спів птахів вранці — набагато краще для нормального відпочинку і відновлення, ніж постійний шум від автомобілів, голосні звуки міста посеред ночі. Деякі люди старшого віку особливо чутливі до таких подразників і відсутність нормальних умов для сну дуже негативно впливає на здоров’я. А ця проблема з кожним роком стає все більш актуальною для Києва через виску щільність забудови і збільшення транспортних потоків.

Від колиски до повноліття

Для родини з зовсім маленькими дітьми перебування за містом — ідеальна обстановка, поза сумнівом. Особливо якщо питання медичного обслуговування налагоджені, є можливість за потреби викликати педіатра у будь-який момент без проблем. Малеча зростає на свіжому повітрі, вдосталь можливостей проводити багато часу на природі, а не посеред бетонних хмарочосів.

А от коли настає час віддавати дітей до школи — виникають питання: батьки шукають кращі варіанти, найближча сільська школа не завжди задовольняє потреби і запити родини щодо якості освіти. Возити ж щодня дитину в школу за пару десятків кілометрів — дуже складно: втомлюються і школярі, і батьки.

В котеджному містечку Золоче це питання вирішене — міжнародна школа з дитячим садочком Zoloche International School є еталоном європейського освітнього закладу, що надає всі можливості для гармонійного розвитку дитини від 3 років і до середнього шкільного віку. Всі позашкільні гуртки — також тут, батьки і діти обирають, чим займатись: спорт, музика, заняття за інтересами.
Влітку в мальовничому парку посеред котеджного містечка розташовується веселий і гамірний дитячий табір.

Словом, виїздити часто за межі Золоче просто немає жодної потреби! От що значить, коли забудовник подбав про потреби мешканців ще на стадії проектування і будівництва котеджного містечка та створив розвинену інфраструктуру за кращими європейськими стандартами. Звісно, магазини, ресторани, кафе, фітнес-клуб, СПА, салон краси — все також тут є. Як і доступ до поштових, банківських, медичних послуг.

Мій дім — моя фортеця

Питання безпеки житла — звісно, серед першочергових. Якщо ваш приватний будинок розташований у впорядкованому котеджному містечку, де налагоджена надійна система охорони громадського порядку — це величезний плюс. Тільки в таких умовах ви можете бути спокійні, що ваші діти, коли гуляють на вулиці чи йдуть зі школи, знаходяться в безпеці. Та й дім перебуває постійно під охороною, коли ви на роботі чи поїхали у відпустку. Так, в Золоче власна служба безпеки патрулює вулиці містечка 24/7, а на всіх в’їздах є пункти охорони, тож несанкціонованого проникнення кримінальних елементів вдається уникати.

Родинне гніздо — одвічна мрія і нагальна потреба

Українці, що хочуть щасливо жити в своїй вільній і незалежній країні, все частіше приходять до висновку, що сім’я має бути великою, багатодітною, а кожна дитина має зростати в любові і достатку. Щоб вирости гармонійною особистістю, дитина повинна мати достатньо особистого простору, бачити красу навколо себе, мати територію для спільних ігр і для навчання. А найважливіше — це спілкування, сім’я, любов, рідний дім. Прості і вічні цінності, традиції, до яких привчаються змалку.

Тож родинний будинок, в якому одночасно живе кілька поколінь, від найменших до найстарших, має бути затишним і надійним, комфортним і сучасним, безпечним і просторим водночас. Це зовсім інша атмосфера, ніж у міській квартирі, інша якість життя. Обирайте для своєї родини найкраще, адже ви того варті!