Zoloche

Комфортне життя у власному будинку на берегах мальовничого озера Золоче

Для повсякденних потреб

В кварталах Zoloche - 1 та 2 є все необхідне для мешканців: міні-маркет делікатесів “Хамон”, затишна кав'ярня Fill Up My Cup, сімейний клуб закритого типу Wish Family Space та клініка “Борис”.

Для літнього відпочинку на березі озера — власний піщаний пляж.

Для нового покоління, що підростає

Саме в Zoloche - 1 розташована міжнародна садок-школа Zoloche International School з білінгвальною системою освіти, яку відвідують діти з усіх кварталів котеджного містечка Zoloche і не тільки.

Записатись на перегляд

Житлові квартали Zoloche - 1 та Zoloche - 2 — піонери нашого котеджного містечка, що почали зводитись ще в 2006 році на берегах озера Золоче.

Нині Zoloche - 1 та Zoloche - 2 — це розквітлі поселення для щасливих і заможних людей, для сімей з дітьми, що прагнуть жити в гармонії зі світом, посеред свіжого повітря і мальовничих пейзажів, в зручних і затишних будинках з усіма можливими зручностями.

Це чисті, по-європейськи комфортні вулиці, зелені парки з клумбами і фонтанами, оригінальним ландшафтним дизайном. Кожний будинок в цих кварталах має своє неповторне “обличчя”, і в той же час всі разом вони створюють відчуття єдиного гармонійного простору, комфортного для життя.

Записатись на перегляд